happy_3
happy łóżkohappy_2

HAPPY- półka

Projektant: Karol Starczewski
Produkt w przygotowaniu – zapraszamy wkrótce

Wyczyść

Opis produktu

­Lewitująca półka HAPPY (LPH)

Pierwsze egzemplarze lewitującej półki HAPPY wyposażone w system HLP (Human Like Personality) sprawiały pewne niespodzianki. Często samowolnie zmieniały miejsce pobytu. Niektóre nawet wysypywały użytkownikom książki na głowę, gdy uznały, że za mało czytają.

Obecnie proponujemy całkowicie bezpieczną wersję LPH. Udało się ją okiełznać dzięki przymocowaniu do ściany przy pomocy kołków rozporowych.
Mimo tego, półka nadal lewituje w pewnej odległości od ściany.
Uznaliśmy jednak to jej zachowanie za zabawne.

LPH na życzenie mogą świecić. Egzemplarze wyposażone w ledowe lampy zawsze noszą ze sobą książkę z budzącym zaufanie napisem HAPPY, w której przechowują zasilacze i przewody.
Poza systemem HLP, którego konstrukcja jest objęta tajemnicą, półki wykonane są z najwyższej jakości olejowanego drewna jesionowego.
Mocowania poskramiające skłonności lotne półki wykonano z solidnej stali nierdzewnej.

Oświetlenie ledowe składa się z dwóch listew po 30 W każda, włącznik umieszczono w książce z napisem HAPPY.
Lampy mogą być zasilane z gniazdka na ścianie przy pomocy ozdobnego przewodu w kolorze pomarańczowym. Negocjacje z półkami dotyczące innego koloru przewodu zakończyły się niestety niepowodzeniem.
LPH jest częścią systemu HAPPY, w skład którego wchodzi latające łóżko HAPPY oraz stoliki i ława.

Latający dywan widoczny na niektórych materiałach promocyjnych, ze względów bezpieczeństwa, nie wchodzi w skład zestawu.

­
­
­

Dodatkowe informacje

Czas realizacji

20 dni roboczych

Warianty

półka bez oświetlenia, półka z oświetleniem

Materiał

drewno jesionowe olejowane, stal nierdzewna

Bezpłatne modele 3D dla architektów i projektantów wnętrz.

Od dzisiaj bezpłatnie udostępniamy najwyższej jakości modele 3D naszych mebli. Wszystko znajdziecie tutaj. http://nowymodel.org/dla-architekta/
Czytaj dalej...

Fotorelacja z warsztatów designu dla dzieci, organizowanych przez nowymodel.org w Starym Browarze w Poznaniu.

Fotorelacja z warsztatów designu dla dzieci, organizowanych przez nowymodel.org  w Starym Browarze w Poznaniu. 28 i 29 stycznia odbyły się pierwsze z cyklu zajęcia dla dzieci. Poprowadzi je Cyryla Zakrzewskiego, uczestnika licznych wystaw w kraju i za granicą...
Czytaj dalej...

Wystawa i otwarte warsztaty: „Razem z Markiem Cecułą poszukujemy identyfikacji Poznania”

Galeria sztuki ROZRUCH, ul. Jackowskiego 5-7 Otwarte WARSZTATY: "Szukamy identyfikacji Poznania" 10 grudnia, od godziny 13 do 18 Do warsztatów można dołączyć w każdej chwili WERNISAŻ i OMÓWIENIE prac projektowych przez Marka Cecułą: 10 grudnia, godz. 19 Wystawę można...
Czytaj dalej...

Niepozorny a cieszy…

Niepozorna rzecz, na którą rzadko kto zwraca uwagę – w tym wypadku jednak trudno przejść obojętnie. Wieszak TREEE

Czytaj dalej...

„Usiądź po polsku” we Wrocławiu razem z nami

Zapraszamy na wystawę z okazji otwarcia centrum "BARBARA" – punktu informacyjnego Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016! Projekt „USIĄDŹ PO POLSKU” ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu najlepszych przykładów polskiego wzornictwa. Wszystkie obiekty zostały...
Czytaj dalej...