Zoom Digitouch Sp. z o.o. z siedzibą w Suchym Lesie przy ul. Różanej 8 poszukuje pracownika na stanowisko:

Konstruktor / Technolog

w projektach pn. „Pierwszy polski nowatorski uniwersalny system łączników meblowych do łączenia różnych materiałów drzewnych i drewnopochodnych w branży meblarskiej” (POIR.01.02.00-00- 0102/17) oraz „LOCOSYSTEM – Polimorficzny system meblarski” (POIR.01.01.01-00-0746/17)

Zadania:

Do zadań pracownika należeć będzie czynny udział w procesie naukowo-badawczym projektu w tym przede wszystkim realizacja modeli 2D i 3D opracowywanych detali

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku mechanicznym,
  • Znajomość oprogramowania inżynierskiego: SolidWorks, Autocad Inventor, Solidworks Simulation
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w projektowaniu podzespołów mechanicznych
  • Doświadczenie w projektowaniu wykrojników i tłoczników do metalu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne,
  • Sumienność, umiejętność efektywnego organizowania własnej pracy,
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w energicznym i otwartym zespole;
  • pracę w ramach umowy o pracę

CV prosimy wysyłać na adres: info@nowymodel.org

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (t.j. Dz. U. z 2015 r poz. 2135 ze zm.)”

Projekt „LOCOSYSTEM – polimorficzny system meblarski” współfinansowany jest z Funduszy Europejskich w ramach Działania 1.1 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój „Projekty B+R przedsiębiorstw”, Poddziałania 1.1.1 „Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa” Wartość projektu: 1 497 392,91 PLN Wkład Funduszy Europejskich: 1 134 687,06 PLN
Beneficjent: DIGITOUCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (właściciel marki nowymodel.org)

Projekt „Pierwszy polski nowatorski uniwersalny system łączników meblowych do łączenia różnych materiałów drzewnych i drewnopochodnych w branży meblarskiej” współfinansowany jest z Funduszy Europejskich w ramach Działania 1.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój „Sektorowe programy B+R”, Program sektorowy: WoodINN.” Wartość projektu: 5 805 527.77 PLN Wkład Funduszy Europejskich: 4 231 554.29 PLN

dofinansowanie locosystem